Garwolin: Ferie w Bibliotece

Dodane 24 stycznia 2022, 09:30

Miasto Garwolin
Materiały promocyjne
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie zaprasza do skorzystanie z oferty “Ferie w bibliotece” W pierwszym tygodniu ferii bibliotekarze przygotowali zajęcia dla młodszych dzieci, w drugim: dla dzieci w wieku 10-14 lat. Na naszych młodych czytelników czekają: pełna emocji Detektywistyczna Noc w Bibliotece, warsztaty detektywistyczne z Dariuszem Rekoszem – autorem książek przygodowo-detektywistycznych dla dzieci i młodzieży, zajęcia literacko-plastyczne, warsztaty z kodowania i zabawa robotami Lofi, projekcje filmowe – i to tylko niektóre z atrakcji – informuje biblioteka na swoim profilu na facebooku.

Zapisać się można osobiście w Bibliotece (Oddział dla Dzieci i Młodzieży) bądź telefonicznie pod numerem 25 682 24 21. Uczestnictwo w wydarzeniach związanych z „Feriami w Bibliotece” jest nieodpłatne poza Detektywistyczną Nocą w Bibliotece, której koszt wynosi 20 zł od uczestnika. Szczegóły na plakacie.
 
 

 alt=

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.