Filip Gac oficjalnie powołany na zgrupowanie do Katalonii

Dodane 24 lutego 2017, 20:49
Zdjęcie: laczynaspilka.pl Idzie jak burza. Zaczynał od ligowych rozgrywek średniego szczebla, teraz jest ważnym członkiem kadry narodowej w Beach Soccerze.

Filip Gac to młody piłkarz (w tym roku skończy 21 lat), który dumnie reprezentuje Garwolin i Polskę na największych na świecie imprezach Beach Soccera. Na co dzień na trawie gra w barwach Wilgi Garwolin, na piasku Vita Sport Zdrowie Garwolin. Na początku lipca 2016 zdobył ze swoją drużyną mistrzostwo kraju do lat 21. Filipa wybrano najlepszym zawodnikiem turnieju, co stało się przepustką do polskiej młodzieżówki, a później rozgrywek seniorskich. 

Dziś na stronie internetowej PZPN, pojawił się oficjalna informacja o składzie, który uda się na treningi do Hiszpanii. Selekcjoner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Plażowej, Marcin Stanisławski, powołał  15 zawodników na zgrupowanie w Katalonii, które odbędzie się w dniach 11-17 marca 2017 roku.

Lista powołanych zawodników:
1. Witold Ziober (Grembach Łódź)
2. Maciej Marciniak (Grembach Łódź)
3. Daniel Baran (Grembach Łódź)
4. Paweł Friszkemut (Hemako Sztutowo)
5. Dominik Depta (Hemako Sztutowo)
6. Karim Madani (Boca Gdańsk)
7. Konrad Kubiak (Boca Gdańsk)
8. Filip Gac (Vita Sport Zdrowie Garwolin)
9. Piotr Klepczarek (BSCC SAN Łódź)
10. Michał Łabędzki (BSCC SAN Łódź)
11. Tomasz Lenart (KP Łódź)
12. Jakub Jesionowski (KP Łódź)
13. Dariusz Słowiński (KP Łódź)
14. Bogusław Saganowski (KP Łódź)
15. Szymon Gąsiński (KP Łódź)

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
gghg
  (24 lutego 2017, 22:19)
poco go pierze do hiszpani on slabo gra fill grac