Ferie, ferie i po feriach! Nudy nie było

Dodane 16 lutego 2022, 10:13
Materiały promocyjne Dwa tygodnie ferii minęły lotem błyskawicy. Nie bez znaczenia był tu fakt starannie przygotowanej oferty zajęciowej dla najmłodszych mieszkańców Garwolina. Dzięki niej nie sposób było się nudzić!

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie postawiło na aktywność, stąd hasła mające na celu zmotywowanie do działania: rozkręć się, rusz się, rozejrzyj się. Oferta w głównej mierze opierała się na zajęciach warsztatowych. Ich zakres był bardzo szeroki: spotkania umuzykalniające, warsztaty plastyczne i ceramiczne. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty Lego, które zgodnie z nazwą pokazały potęgę tej nieustanie popularnej zabawy klockami.

Prawdziwe oblężenie przeżywało Kino „Wilga”. Na niektóre seanse brakowało biletów. Sing 2, Mikołajek, Psi Patron i inne bajki przyciągały nie tylko dzieci, ale całe rodziny.

Amatorów ruchu i aktywności można było spotkać na basenie, w hali oraz w sali fitness. Nowością w ofercie był turniej gry Rummikub. Przybyli na niego nie tylko lokalni fani rozgrywek, ale także osoby daleko spoza powiatu. Kilkugodzinne zmagania wyłoniły zwycięzców i pozwoliły na pozyskanie nowych zapaleńców planszówki. Zwycięzcą został Paweł Skok. Drugie miejsce zajęła Paulina Brzozowska, a trzeci – Piotr Skok.

Z przyczyn niezależnych od organizatora nie udało się jedynie zorganizować wycieczek, ale CSiK zapewnia, że co się odwlecze, to nie uciecze. Jednocześnie dziękuje za obecność i aktywne uczestnictwo oraz zaprasza do śledzenie swojej oferty.

Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.