Fabryka Avon z nowym dyrektorem

Dodane 11 lutego 2019, 12:23

Garwolin
Zdjęcie: propertynews.pl/Piotr Mikołajski Stanowisko dyrektora fabryki Avon Operations Polska w Garwolinie objął Piotr Mikołajski. Dotychczas funkcję tę pełnił Christof Vollstedt. Fabryka Avon jest drugą największą i najbardziej zaawansowaną technologicznie fabryką Avon na świecie.

Piotr Mikołajski ostatnie 17 lat związany był z firmą Unilever, w której pełnił funkcje, m.in.: Menadżera Produkcji czy Dyrektora Zarządzającego Fabryki (w niemieckim oddziale w Auerbach oraz od 2010 roku w Poznaniu). Realizował liczne międzynarodowe projekty i współpracował z oddziałami firmy na terenie całej Europy. Jako dyrektor nadzorował pracę liczącego ponad 800 osób zespołu i zarządzał procesami produkcyjnymi oraz odpowiadał za wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu handlu detalicznego i produkcji żywności.

Autor i źródło: Propertynews.pl/Fabryka Avon w Garwolinie z nowym dyrektorem

Fabryka obecnie zatrudnia około 1300 osób i jest drugą pod względem wielkości i najbardziej zaawansowaną technologicznie fabryką Avon na świecie. Kosmetyki produkowane w Garwolinie trafiają do ponad 59 krajów świata.

Komentarze (10)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Praacownik
  (11 lutego 2019, 14:29)
Aby tylko patrzeć jak zacznie zwalniać ludzi w ramach oszczędności
R
  (11 lutego 2019, 15:21)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.
Jan III Sobieski
  (11 lutego 2019, 15:57)
Praacownik zacznij pisać w jakimś zrozumiałym dla ogółu społeczeństwa języku.
Gość
  (11 lutego 2019, 18:07)
I tak nic się nie zmieni. Jak było tak i bedzie. Jeszcze ludzi pozwalnia albo coś gorszego
Wisnia86
  (11 lutego 2019, 19:54)
Fabryka która zmieniła się o 180 stopni od kiedy odszedł nasz Polski dyrektor Pan Glinkowski a pałeczkę przejął Niemiec który nie uważa naszych świat i nas samych, liczą się tylko liczby a nie ludzie. Jedna osoba teraz pracuje za dwie z powodu redukcji etatów. Jeśli ma się coś zmienić na lepsze to potrzeba Polaka dyrektora a nie Niemca..
edeq
  (12 lutego 2019, 06:02)
Do pracownika: czy ktoś siłą zatrudnił cię a avonine? Czy masz tam nakaz pracy? Jeśli nie to się sam swolnij.
Pracownik
  (12 lutego 2019, 11:38)
Już teraz tak nie mówią bo ludzi brakuje do pracy A do nas przychodzą same ŁOSIE
goście2
  (12 lutego 2019, 12:57)
Do osoby , która napisała "jeśli nie to się swolnij"-pomijam że napisała z błędem. Otóż przez takie osoby jest jak jest w tym kraju , oczywiście że nikt nie karze nam pracować , ale jest to podstawa bytu. Po drugie jeżeli wszyscy byśmy się domagali naszych praw to nie płacone by było pod stołem , nie było w najniższej krajowej na większości stanowisk w Garwolinie , pracownik traktowany z godnością i dobrą płacą to pracownik idealny, nie odejdzie . Ale pracodawca oczywiście w tym kraju to największy biedak , największe nieszczęście , ale na Facebooku zawsze się pochwali autem od przyjaciół z zachodu, wycieczką do Chorwacji ( oczywiście Polski nie zna , bo po co ) , a i jeszcze jedno, ten nasz uczciwy , biedny i zestresowany pracodawca ten niejednokrotnie wielce szanowany obywatel tego miasta musi dodatkowo być w niedzielę w Kościele , by zjednać się z bliźnimi , głównie tymi żałosnymi pracownikami , by razem z nimi uczciwie klepać biedę. Oczywiście jak im się wszystkim nie spodoba to pracownik się zwolni , a biznes się zamknie. Pozdrawiam i czasem warto się zastanowić nad tym co się pisze. Pisanie o tym żeby się zwolnić jak się nie podoba to brak szacunku dla drugiego człowieka!!!! Panie lub Pani Edeq
Grażyna
  (12 lutego 2019, 15:25)
A moim zdaniem nowy dyrektor jest bardzo przystojny, mrrr.
edeq
  (14 lutego 2019, 07:47)
"...nikt nie karze..." nie kompromituj się analfabeto. "swolnij" to oczywista literówka. Z tak zwana treścią twoich wypocin nie dyskutuję - brak logiki, składni, sensu itp itd...