Fabryka AVON w Garwolinie poszukuje młodych talentów

Dodane 30 stycznia 2017, 17:25

Garwolin
Materiały prasowe W ramach współpracy AVON Operations Polska z prestiżowymi uczelniami regionu fabrykę w Garwolinie odwiedzili przedstawiciele kadry naukowej oraz studenci wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Druga co do wielkości fabryka AVON na świecie jest atrakcyjnym miejscem rozwoju kariery, a do prowadzonego w niej od kliku lat programu praktyk letnich aplikuje rocznie ponad 1000 osób.

Mając na uwadze konkurencyjny rynek pracy oraz oczekiwania młodych ludzi poszukujących ciekawych miejsc do rozpoczęcia kariery zawodowej, chcemy postawić na bliską współpracę z kluczowymi dla naszego zakresu działań uczelniami. Nic nie ma takiej siły jak osobista relacja z wycieczki po naszej fabryce oraz rekomendacja – zarówno studentów, jak i kadry naukowej – którzy osobiście mają okazję zwiedzić park maszynowy oraz poznać warunki i specyfikę pracy w fabryce – mówi Christof Vollstedt, Dyrektor Fabryki AOP.

Wizyta przedstawicieli Politechniki Warszawskiej jest jedną z wielu zaplanowanych na ten rok. Firma jest otwarta na dialog i chce wspierać transfer wiedzy i doświadczeń w produkcji we współpracy ze środowiskiem akademickim w całym regionie.

Założeniem Programu Praktyk Letnich jest nawiązanie stałej relacji ze studentami wybranych kierunków oraz pozyskanie utalentowanych młodych specjalistów, którzy swoją przyszłość chcieliby związać z firmą. Praktyki trwają od początku lipca do końca września. Proces rekrutacji na poszczególne stanowiska rozpoczyna się w marcu i trwa do końca czerwca. Rokrocznie do programu aplikują studenci ostatnich lat oraz absolwenci kierunków takich tak: Inżynieria Produkcji, Inżynieria Mechaniczna i Robotyka, Automatyka, Chemia, Inżynieria Chemiczna i Procesowa, Biotechnologia oraz nauki ekonomiczne.

Liczba praktykantów, którzy zostają w firmie po zakończeniu praktyk jest oczywiście zmienna i zależy od aktualnego zapotrzebowania na pracowników poszczególnych specjalizacji, ale szczycimy się, że średnio po każdej z edycji naszego Programu Praktyk Letnich dalszą współpracę możemy zaproponować ok. 30 procentom praktykantów – dodaje Christof Vollstedt.
AVON Operations Polska to druga pod względem wielkości fabryka kosmetyków AVON na świecie oraz centrum dystrybucji kosmetyków do ponad 50 krajów.

Informacja prasowa

 

Komentarze (7)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
pento ubeka
  (8 października 2017, 17:03)
"atrakcyjne miejsce kariery" kto wypisuje takie bzdety?
dziadek ubek
  (8 października 2017, 17:05)
najnizsze place w regionie juz nikt ntu nie chce pracowac seterka z 15 lat dos 2000 netto
Były pracownik
  (10 października 2017, 17:27)
Mieli dobrych pracowników Młodych zdolnych ale akcje avonu spadły wiec zrobili redukcję w latach 2012-2014 zwolnili około 300 pracowników i ciągle słyszę od znajomych którzy tam jescze dają radę pracować że ciągle zwalniają. Chora firma zero szacunku dla ludzi nie polecam.
mania
  (10 października 2017, 23:14)
zero szacunku , traktowanie ludzi jak psy i wciaz ten sam temat na twoje miejsce jest 20 innych - gdzie sie pytam juz nawet polplaty mozgowe tam nie skladaja cv.
daniel
  (10 października 2017, 23:29)
po rozmowie z kierownikiem dzialu ops2 stwierdzam ze szkoda czasu na prace w tej firmie dno i wodorosty . ludzie z agencji pracy zarabiaja wiecej niz pracownik na etacie
pit
  (12 października 2017, 12:19)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.
kadch
  (13 października 2017, 15:35)
Zapraszamy wszystkich niezadowolonych pracownikow firmy Avon do skladania cv do naszej firmy Huta CZECHY . U NAS SZANUJE SIE LUDZI !!!