Awans na mistrzostwa kraju strażaka z Garwolina

Dodane 24 stycznia 2017, 18:07
Zdjęcia: FB Leszek Skrzecz Reprezentanci Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie wzięli udział w Eliminacjach Strefowych XIII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym. Jeden z mundurowych będzie reprezentował Mazowsze na mistrzostwach kraju.

23 stycznia 2017 r. na terenie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbyły się Eliminacje Strefowe XIII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym - STREFA IV.

Zawody zorganizowała KP PSP w Ostrowi Mazowieckiej wspólnie z Urzędem Gminy Wąsewo.

W zawodach udział wzięło 30 zawodników z Komend Powiatowych i Miejskich PSP z Garwolina, Łosic, Ostrowi Mazowieckiej, Mińska Mazowieckiego i Sokołowa Podlaskiego. Zawodnicy rozegrali turniej w systemie "do dwóch przegranych". W sumie rozegrano 58 spotkań na 8 stołach.

Do kolejnego etapu (finału Mistrzostw) awansowało 8 najlepszych zawodników. Najlepsi z nich będą mieli również okazję reprezentować strażaków województwa mazowieckiego na mistrzostwach kraju.

Klasyfkacja końcowa
1. Tomasz Plichta - KP PSP Sokołów Podlaski
2. Jacek Stefaniuk - KP PSP Łosice
3. Robert Golatowski - KP PSP Sokołów Podlaski
4. Marcin Wojda - KP PSP Garwolin
5-6. Sebastian Brakoniecki - KM PSP Ostrołęka
5-6. Łukasz Suski - KM PSP Ostrołęka
7. Marcin Nasiłowski - KP PSP Sokołów Podlaski
8. Tomasz Wardzyński - KP PSP Mińsk Mazowiecki

Źródło: PSP Ostrowia Mazowiecka 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.