Dzień Przedszkolaka w Słoneczku

Dodane 20 września 2019, 22:43

Garwolin
Materiały prasowe 20 września w całej Polsce przedszkolaki obchodziły swoje święto, czyli Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci z przedszkola w Woli Rębkowskiej również.

Po śniadaniu, w doskonałych humorach wszystkie grupy wraz ze swoimi Paniami w koszulkach z logo przedszkola poprzez tańce, śpiew oraz gry i zabawy zaczęły świętować ten dzień. Atrakcjami tego dnia było również malowanie twarzy, zabawy z balonami, dyskoteka oraz tor przeszkód a nawet zdmuchiwanie świeczek na torcie.

Na zakończenie świętowania, nasze małe słoneczka dostały zaproszenia do przedszkolnego kina, gdzie na dużym ekranie mogły obejrzeć bajkę o przedszkolakach takich jak one, jak również bajki z dzieciństwa swoich rodziców i dziadków, m.in. Reksia czy Bolka i Lolka.

Na twarzach naszych podopiecznych cały dzień malował się uśmiech, w oczach najmłodszych zamiast łez błyszczały iskierki radości, a na szyi każdego zucha dumnie prezentował się Medal Przedszkolaka. Dla osłody, dyrektor Anna Zielińska poczęstowała dzieci pysznymi cukierkami.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim Przedszkolakom radości i uśmiechu każdego dnia.

O.Mućko

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.