DZIELNICOWY ROKU 2018 WYBRANY

Dodane 13 lutego 2019, 13:07
Do lewej: asp. Henryk Boryń, mł. asp. Adam Chmielak, sierż. szt. Tomasz Szczapaniak Wiemy już kto otrzymał najwięcej głosów w konkursie na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018”. Decyzją mieszkańców Najpopularniejszym Dzielnicowym 2018 roku w powiecie garwolińskim został mł. asp. Adam Chmielak. Gratulujemy!

Zakończyła się kolejna edycja plebiscytu o tytuł "Najpopularniejszego dzielnicowego". Przez cały styczeń mieszkańcy naszego powiatu oddawali swoje głosy.

Wypełnione ankiety głosujący mogli wrzucać do specjalnie przygotowanych skrzynek, a także drogą elektroniczną. W plebiscycie udział wzięło 21 dzielnicowych obsługujących poszczególne rejony służbowe na terenie powiatu garwolińskiego.

Komisja konkursowa podliczyła wszystkie głosy. Najwięcej głosów i tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2018 roku” otrzymał mł. asp. Adam Chmielak  zdobywając 955 głosów. Drugie miejsce zajął asp. Henryk Boryń zdobywając – 840 głosów, a trzecie miejsce sierż. szt. Tomasz Szczapaniak z 440 głosami.

mł. asp. Adam Chmielak służbę w Policji pełni od 19 lat. Natomiast funkcję dzielnicowego pełni od 2015 roku. Obsługuje rejon Gminy Parysów (wykaz miejscowości znajdujących się w rejonie zwycięzcy dostępny jest w zakładce „Twój dzielnicowy”).

Naszemu koledze serdecznie gratulujemy, a Państwu dziękujemy za oddane głosy.

KPP Garwolin

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gyu
  (13 lutego 2019, 15:17)
Ja bym nikomu nie dawał żadnego głosu jech wezna za robotę ile są wypadki na drodzie jech łapią pieraty na drodzie a nie będą nagrody dawały sobie .
Jan III Sobieski
  (14 lutego 2019, 10:37)
Gyu lepiej wracaj do swojej wschodniej granicy, jeśli jeszcze nie nauczyłeś się mówić po Polsku, nie potrzeba nam takich. Chyba że jesteś je***ym Januszem i jedyne co potrafisz to narzekać.
Z borowia
  (15 lutego 2019, 16:58)
Szkoda ze nie wygrał nasz dzielnicowy bo to prawdziwy policjant życzliwy,miły i pomocny. Ja głosowałam na Roslanca. Pozdrawiam wszystkich dzielnicowych
I
  (16 lutego 2019, 19:21)
A wiesz czemu nie wygrał bo była korupcjia że on musi wygrać