Dyżurny kierowników już od poniedziałku

Dodane 10 marca 2018, 18:24

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: interent Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym w strukturach Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie nastąpiły zmiany dotyczące kontaktu z kierownikami posterunków policji. Taka forma pełnienia służby ułatwi kontakt i współpracę dzielnicowego z mieszkańcami poszczególnych gmin.

Od 5 marca w każdy poniedziałek w godzinach 10:00 – 14:00 w podległych KPP w Garwolinie posterunkach policji ich kierownicy będą pełnić stały dyżur.

Taka dodatkowa forma stałego kontaktu z kierownikiem pozwoli na jeszcze lepsze zapoznanie się z problemami czy lokalnymi uwarunkowaniami społecznymi. Ponadto zapewni szybką i właściwą reakcję na łamanie prawa, a w konsekwencji podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz jego poczucia przez mieszkańców.

KPP Garwolin

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
aspirantSztabowy
  (11 marca 2018, 18:22)
Przepraszam,że pytam,ale wobec tego co robią ci kierownicy w tych godzinach w pozostałe dni tygodnia???Bo ja myślałem,że także pracują?