Dwóch strażackich mistrzów

Dodane 21 lipca 2016, 20:33
Victus Rębków Plan do zrealizowania w 100%, z takim założeniem Łukasz Świesiulski i Marcin Gałązka udali się 16 lipca do Korbielowa, by dzień później wystartować w biegu górskim i bronić tytuły Mistrzów Polski wywalczonych w zeszłym roku.

Taktyka była prosta pobiec w biegu i obronić pierwszych miejsc. Początkowo po dotarciu do pensjonatu zawodnicy nie byli przekonani co do szybkiego biegania górskiego, wszystko to spowodowane było silnymi opadami deszczu które utrzymywały się od kilku dni w Korbielowie i wiązało się to z ślizgom nawierzchnią leśną oraz mokrymi skałami. Organizatorzy skrócili dystans o około 1 km ze względów bezpieczeństwa.

Start miał miejsce o godzinie 11.00 spod szkoły w Korbielowie i na sam szczyt Pilsko, na starcie stanęło ponad 300 zawodników, a w nich reprezentanci Victusa Rębków. Po morderczej walce na trasie w deszczu i błocie nasi zawodnicy pewnie zwyciężają i obronili tytuły Mistrzów Polski – Łukasz Świesiulski – PSP, Marcin Gałązka – OSP.

Info i zdjęcia: Victus Rębków

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.