Dwóch nastolatków okradało sklepy, wpadli na gorącym uczynku

Dodane 17 lutego 2020, 21:30
Zdjęcie poglądowe

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali dwóch młodych mężczyzn , którzy usiłowali włamać się do sklepu. Za swój czyn odpowiedzą teraz przed sądem, a grozić im może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

W czwartkową noc na terenie gm. Borowie policjanci na gorącym uczynku zatrzymali 17-letniego mężczyznę, który usiłował włamać się do sklepu spożywczego na terenie gm. Borowie. Drugi z mężczyzn 16-latek, został ustalony i zatrzymany chwilę po zdarzeniu. Obydwaj z mężczyzn trafili do policyjnego aresztu. Podczas wykonywanych czynności policjanci ustalili, że nie było to ich pierwsze włamanie do sklepów na terenie powiatu garwolińskiego. Mundurowi już przedstawili im zarzuty.

 

Mieszkańcy powiatu łukowskiego, odpowiedzą przed sądem, 16-latek stanie przed Sądem Rodzinnym.

 

Obecnie funkcjonariusze sprawdzają, czy nie mają oni dodatkowych innych przestępstw na swoim koncie.

 

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 KPP Garwolin

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicola
  (20 lutego 2020, 15:25)
zaradne życiowo 500+ wg, bohaterowie lokalnej społeczności, bo przecież okraść bogacza to nie wstyd, to powód do dumy zwłaszcza wg.
Romantyk
  (22 lutego 2020, 05:41)
Nicola mam wrażenie że Twój rozwój zatrzymał się na etapie wędrówki plemnika do jajeczka niby tak ale jednak nie