Dwóch motocyklistów w szpitalu

Dodane 12 sierpnia 2019, 11:18

Na sygnale
Zdarzenie drogowe w Chrominie 11.08.2019 r. autor - Czytelnik Łukasz Pogoda sprzyja podróżom jednośladami. Niestety tylko w minionym tygodniu trzy osoby w wyniku wypadków doznały poważnych obrażeń ciała.

05.08.2019r.

O godz. 18:51 w Sulbinach na ulicy Górnej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że 52-letni kierowca samochodu VW Amarok nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka mieszkańcowi powiatu garwolińskiego, który kierował motocyklem marki Honda. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał obrażeń ciała w postaci złamania otwartego nogi oraz urazu głowy i został przewieziony do szpitala w Garwolinie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności i przyczyny wypadku ustalają policjanci z Garwolina.

06.08.

O godz. 12:49 w Garwolinie na ul. Mazowieckiej kierujący motocyklem Yamaha 17-letni mieszkaniec naszego powiatu uderzył w samochód Renault Master, który wyjeżdżał z posesji. Kierowca Renault 26-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo przejazdu. W wyniku zdarzenia motocyklista z obrażeniami trafił do szpitala w Garwolinie. Obaj kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin

08.07.

O godz. 8:05 w Garwolinie na ul. Staszica doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzysty. Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca samochodem Toyota Yaris 65-letnia kobieta wykonując manewr skrętu w prawo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej na wprost 66-letniej rowerzystce. W wyniku zderzenia obrażeń ciała skutkujących pozostawieniem w szpitalu doznała kierująca rowerem. Kobiety były trzeźwe. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

11.08.

O godz. 6:28 w Sobolewie na  ul. Kownackiej 58-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierując samochodem Opel Zafira prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący oraz pasażerowie – 39 letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku 13 i 9 lat z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci z Sobolewa.    

Tego samego dnia, wczesnym wieczorem doszło od zdarzenia drogowego w miejscowości Chromin (gm. Borowie). Kierowca samochodu osobowego podróżując drogą DK76 wypadł z trasy i uderzył w przydrożne ogrodzenia. Na szczęście nikt nie został ranny.


W minionym tygodniu na terenie powiatu garwolińskiego doszło do 25 kolizji drogowych.

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
A
  (12 sierpnia 2019, 13:39)
podróżom
Monika
  (13 sierpnia 2019, 08:10)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.