Dwie osoby w szpitalu - fatalny poranek na drogach naszego powiatu

Dodane 16 kwietnia 2019, 09:10

Na sygnale, Parysów, Pilawa
Zdjęcie z miejsca zdarzenia w Lipówkach: OSP Pilawa Dziś rano na terenie naszego powiatu doszło do trzech groźnych zdarzeń drogowych.

Pilawa, DW 805 godz. 6.10

Zderzenie drogowe dwóch pojazdów Renault Kangoo i Fiat Ducato. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca samochodu marki Renault podczas wykonywania manewru wyprzedzania innych pojazdów doprowadził do zderzenia z samochodem marki Fiat, który wykonał manewr skrętu w lewo na posesję. Do szpitala został przewieziony kierowca Fiata, gdzie po udzieleniu pomocy został wypisany do domu. Kierowcy byli trzeźwi. Na sprawcę kolizji – kierowcę Renaulta nałożono mandat i punkty karne.

Poschła, godz. 6.50

Kolizja samochodu marki Audi z sarną. Zwierzę nie przeżyło kontaktu z maszyną.

Lipówki, DK 17 godz. 7.32

Zderzenie trzech pojazdów Ford Transit, Suzuki Swift, Citroen C 8. Droga przejezdna są utrudnienia. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, gdzie nadawane było światło pulsacyjne żółte. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca samochodu marki Suzuki wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od miejscowosci Trąbki jadąc w kierunku Pilawy,  nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i prowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym od strony Warszawy samochodem marki Ford. Następnie Transit uderzył w samochód marki Citroen, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej od strony miasta Pilawa.

Do szpitala został przewieziony kierowca Forda. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicolka
  (16 kwietnia 2019, 13:14)
fatalny?
Ada
  (16 kwietnia 2019, 13:44)
Dlaczego na skrzyżowaniu w Lipówkach zostały wyłączone światła? Komu te światła przeszkadzają?
Pwa
  (16 kwietnia 2019, 19:58)
Alternator padł... Xd
Gosc
  (17 kwietnia 2019, 07:39)
Chyba byl wypadek to rzecz jasna ze światła wyłączone. Dopoki wszystkiego nie zrobia. Po 14 juz działałyl, wiec po co ta spina "nikolka"
Ada
  (17 kwietnia 2019, 10:38)
Gosc, już dzień wcześniej światła nie działały, jeżdżę tamta trasą codziennie to widzę.