Dwa wypadki, trzy osoby trafiły do szpitala

Dodane 19 sierpnia 2019, 08:37

Garwolin, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe W minionym tygodniu na terenie naszego powiatu doszło do dwóch zdarzeń drogowych w wyniku których trzy osoby trafiły do szpitala.

14.08.

O godz. 9:07 w Trojanowie kierująca samochodem marki Opel Zafira na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków jazdy w wyniku czego najechała na tył poprzedzającego pojazdu Seat Leon, którego kierująca wykonywała manewr skrętu w lewo. W wyniku zderzenia pasażerka pojazdu Seta doznała obrażeń ciała w postaci urazu kręgosłupa. Okoliczności i przyczyny zdarzenia ustalają policjanci z Trojanowa.

15.08.

O godz. 16:38 w miejscowości Łaskarzew na ulicy Wolska policjanci z pionu kryminalnego ujawnili u 21-letniego mężczyzny woreczek foliowy wypełniony suszem roślinnym – prawdopodobnie marihuaną. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

17.08.

O godz. 6:36 na DK nr 17 n wysokości miejscowości Trąbki mężczyzna kierujący samochodem Skoda Rapid z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, przez co doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem Peugeot 8006. Po chwili na pojazdy uczestniczące w zdarzeniu najechał kierujący samochodem Seat Ibiza. Na skutek zderzenia obrażeń ciała skutkujących hospitalizacją doznali kierujący Skodą oraz pasażerka Peugeota. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci z Garwolina.

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.