Dwa potrącenie w przeciągu pół godziny

Dodane 6 października 2017, 20:21

Na sygnale, Garwolin, Łaskarzew
Zdjęcie poglądowe: redakcja Dziś wieczorem doszło do dwóch potrąceń. Do pierwszego w Izdebnie, do drugie w Garwolinie.

Izdebno (gm. Łaskarzew)

Jak informuje nas Czytelnik, do zdarzenia doszło około godziny 19. Na drodze powiatowej Łaskarzew - Garwolin. Samochód osobowy potrącił mężczyznę. Na miejscy pojawiła się policja oraz zespół pogotowia ratunkowego. Mężczyzna jest w stanie ciężkim.

Droga jest zablokowana. 

Garwolin

Do drugiego ze zdarzeń doszło około godziny 19.10 w rejonie przejścia dla pieszych na ul. Staszica w Garwolinie (obok Urzędu Miasta).

Młodzi ludzie spacerowali chodnikiem, gdy nagle jedna osoba odłączyła się od grupy i wybiegła na ulicę wprost na nadjeżdżające auto. Młody mężczyzna nie odniósł większych obrażeń, jednak uderzenie było na tyle silne, że w aucie osobowym pękła szyba. Na miejscu chłopakowi udzielił pomocy zespół pogotowia ratunkowego.    

Więcej informacji przekażemy niebawem. 

 

AKTUALUZACJA

Mężczyzna, który został potrącony w Izdebnie zmarł w szpitalu. 

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do garwolińskiego dyżurnego o godzinie 18.37.

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że w terenie leśnym, poza obszarem zabudowanym, doszło do wypadku z udziałem osobowej Toyoty, kierowanej przez 44-letnią trzeźwą kobietę i pieszego 46-letniego mężczyzny, który miał 3,66 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
pento ubeka
  (8 października 2017, 17:01)
więcej wódy karwasz twarz,więcej