Drużyna SPS 4CV zwyciężyła w Ostrołęce

Dodane 16 grudnia 2015, 11:54

Internet W niedzielny wieczór, 13 grudnia w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce pojawił się zespół SPS 4CV Garwolin, z którym na wyjeździe ostrołęczanie przegrali 1:3.

Gospodarze mieli doskonałą okazję do rewanżu, co widać było po ich postawie na początku pierwszego seta. Niestety, osiągnięta przewaga systematycznie malała i do głosu doszli w końcu siatkarze z Garwolina, wygrywając 25:20.

Najbardziej wyrównany był drugi set, w którym zacięta walka toczyła się do ostatniego punktu. Ponownie jednak lepsi okazali się przyjezdni, byli oni tym samym już o krok od pewnej wygranej. Ten krok postawili w secie trzecim, w którym Volley ponownie popełniał błędy własne, skończyło się to przegraną do 20 i w całym meczu 0:3. Najlepszym zawodnikiem w drużynie gospodarzy wybrany został Daniel Mierzejewski.

SPS Volley Ostrołęka - SPS 4CV Garwolin 0:3 (20:25, 23:25, 20:25)