Driftował bez prawa jazdy, za to pijany i z dziećmi

Dodane 4 lutego 2019, 11:05

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Ogromną nieodpowiedzialnością wykazał się 35-latek z Garwolina. Nie mając prawa jazdy, będąc pijanym wsiadł do samochodu z dwójką dzieci i szalał po drogach gminy Maciejowice. Został zatrzymany przez policjantów z garwolińskiej drogówki.

Wczoraj wieczorem garwolińscy policjanci sprawdzali informacje zgłoszone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa na trenie gm. Maciejowice. Informacje dotyczyły przekraczania prędkości. Gdy policjanci pojechali na miejsce, ich uwagę przykuł osobowy renault, który szalał z prędkością ponad 100 km/h w terenie zabudowanym.

Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że 35-letni kierowca auta nie dość, że przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h w terenie zabudowanym, to nie posiadał nigdy prawa jazdy. Okazało się także, iż był całkowicie pijany. Miał ponad 1,5 promila alkoholu. W samochodzie była także dwójka dzieci (4 i 8 lat). Jedno z nich nie posiadało wymaganego fotelika.

Tym nieodpowiedzialnym zachowaniem 35-latek popełnił przestępstwo i wykroczenia. Odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, przewożenie dziecka bez wymaganego fotelika. Sprawa niebawem znajdzie swój finał na sądowej wokandzie.


Autor: asp. szt. Marek Kapusta

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Edzia
  (4 lutego 2019, 11:48)
Nieodpowiedzialny DEBIL
Jan III Sobieski
  (4 lutego 2019, 12:09)
Takim zwyrolom powinny być odbierane prawa rodzicielskie, a dzieci przekazane do lepszych rodzin.
Ja
  (4 lutego 2019, 19:33)
Tratata.Nie osondzajcie za wcześnie to tylko rodzic .Tak samo kocha dzieci jak I my..poprawi sie a dzieci zawsze muszą mieć rodziców przy sobie.
kierowca
  (5 lutego 2019, 09:26)
Nie ,,driftował" tylko wariował na drodze i popisywał się przed dziećmi narażając przy tym ich życie i zdrowie oraz innych uczestników ruchu.
Nowy 123
  (5 lutego 2019, 10:03)
Pewnie to tylko rodzić który kocha swoje dzieci. ...