Dotkliwie pobił swoją matkę, z obrażeniami trafiła do szpitala

Dodane 12 kwietnia 2018, 22:16

Garwolin, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: interent 47-latek od kilku lat znęcał się nad swoją matką. W końcu kobieta postanowiła przerwać milczenie.

Znęcanie się nad osobą najbliższą jest przestępstwem ściganym z urzędu. W takich sytuacjach Policja ma obowiązek zawsze interweniować. Tak też było i w tym przypadku, gdy policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zostali wezwani na interwencję. Zakończyła się ona zatrzymaniem 47-letniego mieszkańca Garwolina. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad 73-letnią matką i najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie śledczym.

W poniedziałek rano (09.04.), dyżurny komendy w Garwolinie otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że znęcanie się fizyczne i psychiczne trwa już od dłuższego czasu, a sprawcą jest jej syn. W dniu interwencji syn pobił matkę, która z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci zakończyli interwencję zatrzymaniem mężczyzny, który miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu, w policyjnym areszcie, 47-latek usłyszał zarzut znęcania się nad matką. Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowo aresztu na okres trzech miesięcy.

Przemoc w rodzinie to przestępstwo zagrożone karą od 3 miesięcy nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

KPP Garwolin

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
gość
  (12 kwietnia 2018, 23:01)
Ahh tylko takiemu bal wyprawić.. Matka pod sercem nosiła a ten ch.. ,