Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego ruszyły!

Dodane 18 czerwca 2016, 19:46

Miasto Garwolin
Zdjęcie: redakcja Największa impreza w mieście już ruszyła. A zaczęło się od masy krytycznej.

Masa krytyczna, co to takiego? To zainaugurowane przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wydarzenie, którego celem jest zwrócenie uwagi na rowerzystów. Pojedynczy rowerzysta jest dla kierowcy niewidoczny. Co innego wielu rowerzystów w jednym miejscu i o jednym czasie: są widoczni, zaraźliwi i robią wrażenie. Ideą, jaka przyświeca przejazdowi jest promocja zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i zachowań proekologicznych.

Radosna masa „kółkarzy” ruszyła dziś spod Tesco na ulicy Kościuszki. Po godzinie 17, wszyscy byli już na terenach rekreacyjnych Zarzecze. Choć nie było cyklistów zbyt wielu, nie zabrakło atrakcji, konkursów i dobrej zabawy. 

Po pokazach taneczno-baletowych uczniów Szkoły Tańca i Teatru Dance New, studencie Społecznej Akademii Nauk odebrali z rąk burmistrza, klucze do bram miasta.    

A przed mieszkańcami miasta zabawa taneczna w Long Beach i wieczorny seans filmowy.   

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
ja
  (18 czerwca 2016, 21:19)
Jeżeli macie nie dosyt zdrowego stylu życia, to zapraszam do Olsztyna.