Długa pod kontrolą! Posypały się mandaty, dwie osoby straciły prawo jazdy

Dodane 15 czerwca 2022, 09:41

Górzno, Na sygnale
Ulica Długa w Górznie Tylko jednego dnia policjanci z garwolińskiej drogówki wystawili kilka mandatów, a dwóm kierowcom zatrzymali także prawa jazdy za rażące przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Wszystko to na jednym odcinku drogi w Górznie na ulicy Długiej.

Prowadzone przez policjantów ruchu drogowego analizy wskazują, że w Górznie na ulicy Długiej często dochodzi do przekraczania prędkości w obszarze zabudowanym. Systematycznie kierowane w to miejsce patrole wielokrotnie wyciągały konsekwencje wobec kierowców, którzy nie przestrzegali ograniczenia. Jednego dnia doprowadziło to do zatrzymania dwóm kierowcom uprawnień do kierowania za rażące przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. W piątek (10.06.) po godzinie 11, kierowcy audi i volkswagena jechali za szybko. Pierwszy przekroczył dopuszczalną prędkość o 55 km/h, drugi o 52 km/h. Teraz obaj muszą pomyśleć o innym środku  lokomocji. Mężczyźni zostali ukarani wysokimi mandatami, a do ich konta kierowcy dopisano 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o przestrzeganie obowiązujących przepisów. Pod szczególnym nadzorem Wydziału Ruchu Drogowego garwolińskiej komendy wciąż znajduje się ulica Długa w Górznie. Kierowcy mogą się tam spodziewać częstych kontroli policyjnych. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego prosimy o przestrzeganie obowiązujących limitów prędkości.

mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.