DK 17 zablokowana już w dwóch miejscach

Dodane 9 lutego 2019, 16:13
Droga krajowa numer 17 całkowicie zablokowana jest w dwóch miejscach. W okolicach Gończyc oraz w Lipówkach.

Na chwilę obecną trasa krajowa numer 17 zablokowana jest całkowicie w dwóch miejscach. 

O godzinie 13.30 do wypadku w którym ucierpiały trzy osoby doszło w Gończycach więcej: Całkowicie zablokowana DK17 w obu kierunkach, czołówka dwóch aut

Droga w tym miejscu jest ciągle zablokowana a ruch odbywa się objazdami. 

Do kolejnego wypadku doszło przed godziną 16 na łuku drogi między obwodnicą Garwolina a skrzyżowaniem w Lipówkach. 

- Zderzyły się ze sobą dwa pojazdy osobowe. Jeden z nich na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia. Droga na chwilę obecną jest zablokowana. Dwie osoby zostały ranne i przebywają obecnie pod opieką zespołu karetki pogotowia - poinformował nas asp. sztab. Marek Kapusta z KPP Garwolin. 

Policja kieruje kierowców na DK76, objazd przez Parysów do Garwolina. 

Policja przypomina i apeluje! 

Na DK17 obowiązuje prędkość do 50 km/h o czym informują kierowców znaki drogowe. 

AKTUALIZACJA:

Lipówki – DK 17, godz. 15:36
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w w/w miejscowości. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni mężczyzna kierujący samochodem m-ki Peugeot na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem Skoda Fabia, którym kierował 41-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia obrażeń ciała odniosły dwie osoby tj. kierujący samochodem Skoda Fabia oraz jego 27-letnia pasażerka, którzy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.