Darmowy poniedziałek w Dobrej Formie! Świętuj, sprawdź się, próbuj

Dodane 12 czerwca 2019, 19:47

Górzno
2 urodziny siłowni Dobra Forma ul. Długa 6, Górzno 17 czerwca siłownia Dobra Forma zaprasza do Górzna wszystkich miłośników sportu na dzień pełen atrakcji. Open door, spotkanie z dietetykiem, pomiar składu ciała, degustacja produktów marki GO ON Nutition i wiele innych.

Czy wiesz, że siłownia Dobra Forma działający przy ul. Długiej 6 w Górznie od dnia otwarcia, czyli 19 czerwca 2017 roku nie miała ANI JEDNEGO DNIA przerwy w funkcjonowaniu? Tu liczą się ludzie, a sport dla większości z klubowiczów jest ważnym elementem życia. Dlatego pracownicy siłowni zapewniają możliwość zrobienia treningu 365 dni w roku! Do dyspozycji wszystkich odwiedzających Dobrą Formę jest 250 mkw powierzchni, dwie klimatyzowane sale - cardio i siłowa, sprzęt marki Cybex i Life Fitness. Zawsze od godziny 8 do 22 na miejscy jest do dyspozycji trenujących trener personalny, który służy pomocą.

2 urodziny Klubu Dobra Forma

17 czerwca wszyscy miłośnicy sportu, ale także Ci, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z aktywnym spędzaniem czasu powinni pojawić się w Górznie. To będzie dzień pełen atrakcji!

Badamy skład ciała

Dzięki współpracy z Poradnią Dietetyczno-Treningową New Body Center w Garwolinie wszyscy, którzy pojawią się 17 czerwca w siłowni Dobra Forma będą mieli możliwość bezpłatnego przebadania składu swojego ciała Analizatorem InBody 170. Urządzenie pozwala na zbadanie:

✔️ masy ciała,
✔️ miękka szczupła masa ciała,
✔️ masa mięśni szkieletowych,
✔️ masa tkanki tłuszczowej,
✔️ całkowita zawartość wody w organizmie,
✔️ zawartość białka i substancji mineralnych,
✔️ beztłuszczowa masa ciała, BMI,
✔️ procentowa zawartość tkanki tłuszczowej,
✔️ wskaźnik talia- biodra (WHR),
✔️ poziom tłuszczu wisceralnego,
✔️ podstawowa przemiana materii (BMR),
✔️ segmentalna beztłuszczowa masa ciała (masa, ocena),
✔️ segmentalna tłuszczowa masa ciała (masa, %, ocena),
✔️ kontrola mięśniowo- tłuszczowa,
✔️ historia składu ciała,
✔️ impedancja każdego z segmentu i częstotliwości,
✔️ skala fitness,
✔️ analiza otyłości

Degustacja produktów marki GoOn Nutiotion

GO ON Nutrition to najwyższej jakości suplementy diety o znakomitej przyswajalności, wysokiej skuteczności i doskonałym smaku. Teraz, z GO ON Nutrition, suplementacja diety sportowców i amatorów jest prosta, bezpieczna i świadoma.

Każdy sportowiec wie, jak ważna jest dieta. Jak zregenerować ciało po dużym wysiłku fizycznym? Na wszystkie pytania dotyczące jedzenia dla sportowców będzie odpowiadał od godziny 16 przedstawiciel firmy Sante i marki GoOn Nutition. Przez cały dzień będzie natomiast możliwość spróbowania smaków nowych batonów proteinowych, białek i suplementów.  

Promocje! Konkursy!

W poniedziałek będzie możliwość zakupu karnetu trzymiesięcznego w cenie 199 zł - miesiąc trenujesz za free.
Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w konkursach-niespodziankach. Trzy różne konkurencje, każda angażująca inne partie mięśniowe. Dla najlepszych nagrody!

Wspólna fota

Około godziny 19 wszyscy obecnie na siłowni zostaną poproszeni o zapozowania do wspólnego zdjęcia. Fotografia zostanie wydrukowana w dużym formacie i jako pamiątka zawiśnie na stałe ścianie.

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Piotr
  (12 czerwca 2019, 20:18)
Będę na pewno !!!💪