Dachowanie w Łaskarzewie, LPR na miejscu

Dodane 23 lipca 2021, 11:52

Łaskarzew, Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: Pan Daniel Do groźnego wypadku doszło dziś w Łaskarzewie. Kierowca auta osobowego odniósł poważne obrażenia.

Do wypadku doszło w piątek (23 lipca) przed godziną 10 na ul. Kolejowej w Łaskarzewie.

Kierowca samochodu osobowego zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję oraz Zespół Karetki Pogotowia. Po rannego kierowcę przyleciało Lotnicze Pogotowia Ratunkowe.

AKTUALIZACJA:

Zgłoszenie otrzymaliśmy przed godziną 10. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący bmw 47-latek prawdopodobnie nie dostosował prędkości  do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, który uderzył w słup. Samochód dachował. Kierowca w organizmie miał ponad promil alkoholu w organizmie - z obrażeniami został zabrany przez LPR do szpitala. Pojazdem podróżowało również dwóch pasażerów, z których jeden także został przewieziony do szpitala.

sierż. szt. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.