Cztery zdarzenia w pięć godzin

Dodane 13 lipca 2017, 14:20

Garwolin, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: internet Pechowe przedpołudnie miało dziś kilku kierowców, którzy w wyniku niezachowania ostrożności i niedostosowania jazdy do panujących warunków atmosferycznych rozbili swoje auta.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło na DK 17 na wysokości Gąsowa o godzinie 6.27. Mężczyzna dachował i został przewieziony do szpitala. Więcej o zdarzeniu w artykule: Dachowanie na DK17

Kolejne ze zdarzeń miało miejsce w Lipówkach na DK 17 przy stacji BP o  godz. 7.03. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe Ford oraz Peugeot. Nikt nie został ranny.

Do trzeciej kolizji doszło w Garwolinie na ul. Cmentarnej o godz. 10.00. Zderzyły się ze sobą dostawczy VW oraz osobowe BMW. Tu również nikt nie został ranny. Kierowca VW został ukarany mandatem karnym.

Ostatnie ze zdarzeń odnotowanych przed południem miało miejsce w Garwolinie na ul. Generała Władysława Andersa o godz. 11:25. Kierowca dostawczego Peugeota nie zachował ostrożności i doprowadził do zderzenia z osobowym Oplem. Kierowcę Peugeota ukarano mandatem. Nikt nie odniósł obrażeń.

 

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
86
  (13 lipca 2017, 14:27)
tyle kolizji a zdjęcie z internetu, żenada
gość
  (13 lipca 2017, 14:37)
Ford oraz "Peugeota" jakaś nowa marka?
gościu
  (13 lipca 2017, 15:52)
Jak się ktoś fajnie zdziwił tym Peugeotem a to po prostu wymawia się Peżot i sprawa jasna. Gościu zobacz na parkingu Peżota jak na klapie bagażnika pisze :-)
zdzisław
  (23 lipca 2017, 07:50)
Przyganiał kocioł garnkowi -nie ,,pisze..- tylko ,,jest napisane,, A co do zwrotu,, ford oraz peugeota,, -to chyba chodzi o mieszanie przypadków. Ford -mianownik i zaraz dopełniacz- kogo,czego -peugeota.