Coraz bliżej do gali TFL 23 w Garwolinie (30.10)

Dodane 15 października 2021, 14:06

Miasto Garwolin
Materiały prasowe Sebastian Kotwica (11-2) w głównej walce wieczoru gali TFL 23 w Garwolinie, zmierzy się z Brazylijczykiem Marcosem Schmitzem (17-7). Pochodzący z Brazylii a mający niemieckie korzenie Marcos Schmitz podczas „Garwolińskiej Gali Sportów Walki" TFL 23, stoczy 25 zawodową walkę w formule MMA. Pojedynek dostaje miano eliminatora do pasa mistrzowskiego TFL w kategorii piórkowej.

Marcos to doskonały zawodnik, niebezpieczny a jego rekord jest najlepszą jego wizytówką. Ma więcej wygranych walk niż Sebastian wszystkich w karierze. Sebek wraca po bardzo długiej przerwie i cieszę się, że przyjął starcie z tak wymagającym przeciwnikiem. Brazylijczyk ma korzenie europejskie, walczy z pozycji mańkuta co będzie bardzo utrudniało zadanie Polakowi – komentuje organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Mój zawodnik będzie bardzo dobrze przygotowany do walki. Propozycję z Polski od TFL dostał z dużym wyprzedzeniem i otrzymał pełny czas na przygotowania. Kontrakt podpisany, bilety lotnicze kupione a więc mamy spokojną głowę i czas na przygotowania. Marcos nie odmawia nikomu walk ale tym razem będzie miał odpowiedni czas na taktykę i treningi pod Sebastiana. To nie będzie walka w nie swoim limicie lub ta z gatunku last minute. Przylatujemy do Polski po zwycięstwo – komentuje znany w Polsce manager Pilão Santana .

Sebastian Kotwica ma na koncie 7 wygranych walk z rzędu. Dla organizacji Thunderstrike Fight League może pochwalić się zwycięstwem w pięciu pojedynkach. Gala TFL 23 transmitowana będzie na żywo 30 października od godziny 20:00 w telewizji TVP Sport!

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.