Ciężarówka sunęła po barierkach

Dodane 3 grudnia 2019, 15:38

Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: Paweł Dziś rano kierowcy podróżujący S17 napotkali widok ciężarówki, która sunęła po kilku metrach metalowych barierek aż w końcu na nich zawisła.

Do zdarzenia doszło dziś rano (3 grudnia) na wysokości miejscowości Lipówki na zakręcie między obwodnicą Garwolina a pasem S17 (miejsce w którym jezdnia jednopasmowa, przechodzi w dwupasmową). 

Kierowca samochodu ciężarowego, jadąc w stronę Lublina nie zauważył zmiany organizacji ruchu i wjechał w metalowe bariery dzielące pasy ruchu na obwodnicy Garwolina. Ciężarówka zmiotła najpierw kilka plastikowych graniczników, później sunęła po metalowych barierkach. Prędkość pojazdu była na tyle duża, że dopiero po kilku metrach ciężarówka się zatrzymała. 

Na miejscu nie było utrudnień w ruchu.

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Tirowiec
  (3 grudnia 2019, 16:42)
Brak migającej lampy po środku przeg plastikowymi baniakami od str Pilawy. Ogólnie kiepskiej jakości oznakowanie tego punktu to nie pierwszy taki przypadek .niedawno było podobne zdarzenie.nikt nie wyciągnął wniosków.
Magda
  (3 grudnia 2019, 20:05)
Wystarczy dostosować prędkość chociaż w przybliżeniu do ograniczeń na znakach i uda się zobaczyć zmianę organizacji.
Ni colu
  (3 grudnia 2019, 20:12)
Niki wkoncu Lubelak!! Nie tylko jak ty to piszesz wg( jakis skrót chyba) zle zjeżdża.
Tirowiec
  (4 grudnia 2019, 05:48)
W dzień jest ok.ale o ciemku zobaczysz zmianę ruchu w ostatniej chwili nie jednokrotnie jest już za późno. Gdyby były dobrze widoczne migające światła to było by lepiej.a te co tam są to lipa .chyba słabe baterie...
Nicola
  (5 grudnia 2019, 06:36)
Dostosował styl jazdy do obowiązującego w wg.