Charytatywny Turniej „Gramy dla Dominika”

Dodane 15 września 2017, 11:06

Górzno
Informacja prasowa Ruszyły zapisy na Charytatywny turniej piłki nożnej "Gramy dla Dominika". Wpisowe wpłacane przez zgłaszające się drużyny zostanie przeznaczone na zakup protezy dla Dominika Krasińskiego z Reducina, który podczas prac polowych stracił prawą rękę. Turniej zostanie rozegrany w niedzielę 1 października na bosiku w Górznie.

Charytatywny turniej wpisuje się w program imprezy charytatywnej dla Dominika Krasińskiego, która odbędzie się w niedzielę 1 października w Górznie.

Dominik to młody, 24-letni mieszkaniec Reducina w gminie Górzno. Mężczyzna 1 sierpnia 2017r. uległ poważnemu wypadkowi z udziałem prasy. W wyniku tragicznego zdarzenia z maszyną rolniczą Dominik stracił prawą rękę. Aby powrócić do częściowej sprawności potrzebna jest mu nowoczesna proteza. Jej koszt to około 150 tys. zł. Dominika czeka także długa rehabilitacja.

Młodemu mężczyźnie postanowili pomóc mieszkańcy gminy, którzy organizują dla niego imprezę charytatywną. W jej programie znajduje się turniej piłki nożnej pod honorowym patronatem wójta gminy Górzno Waldemara Sabaka. Wpisowe w kwocie 150 zł od dryżyny zostanie przeznaczone na zakup protezy dla Dominika.
Zapisy i informacje o turnieju: 505 049 337

W dalszym ciągu można przekazywać fanty i przedmioty na licytację. Można zostawiać je w sklepie w Reducinie lub Markecie Jeżyk w Górznie. Fanty i cenne przedmioty także przekazywać indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Dawidem Gałkowskim – głównym organizatorem wydarzenia (nr tel: 788 076 168) lub Damianem Wielgoszem (nr tel: 504 005 386).


Informacja prasowa

 

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.