Cezary Polak wzmacnia zespół Motoru Lublin

Dodane 11 sierpnia 2021, 07:56
Motor Lublin Cezary Polak z powiatu garwolińskiego, wzmacnia zespół Motoru! 18-latek dołączył do naszego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Escoli Varsovia. W umowie znalazła się opcja wykupu.

Nowy zawodnik urodził się 31 maja 2003 roku w mazowieckim Nowym Kębłowie (gm. Żelechów). Na co dzień występuje jako lewy skrzydłowy, ale grywał także na pozycji ofensywnego pomocnika oraz napastnika. Pierwsze kroki w swojej piłkarskiej przygodzie stawiał w Sępie Żelechów. Potem przeniósł się do Wilgi Garwolin, którą po roku zamienił z kolei na warszawską Escolę.

W minionym sezonie, w barwach klubu wzorującego się na FC Barcelona rywalizował w Centralnej Lidze Juniorów U-18. Uzbierał na swoim koncie 27 spotkań i strzelił przy tym 11 bramek. 18-letni pomocnik ma za sobą także występy w seniorskim zespole Escoli. Na poziomie IV ligi wystąpił w sześciu spotkaniach.

- W Motorze jest dla mnie bardzo dobra ścieżka rozwoju. Zespół celuje w awans, więc aspiracje są wysokie. To jest poziom drugoligowy, zatem możliwości do grania są bardzo fajne, nic tylko się starać. Bardzo chciałbym zadebiutować i zgromadzić na swoim koncie jak najwięcej minut - przekonuje nasz nowy pomocnik.

Tekst: Motor Lublin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.