Była policjantką, planowała założenie rodziny, ale została zakonnicą (Radio Plus Radom)

Dodane 23 września 2021, 10:54

Górzno
foto: Radosław Mizera/Radio Plus Radom Siostra Anita Łysiak ma 33 lata i pochodzi z parafii Górzno koło Garwolina w województwie mazowieckim. Zanim wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr Służek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej w Mariówce koło Przysuchy, przez kilka lat była policjantką. Dzisiaj zachęca, by młodzi ludzie przez modlitwę odkrywali swoją drogą powołania.

23 września na łamach portalu radioplus.pl pojawił się wywiad z pochodzącą z gminy Górzno siostrą Anitą Łysiak. Jak czytamy w wywiadzie: 33-latka w zgromadzeniu służek przebywa od prawie 4 lat. Pierwsze śluby złożyła w lutym 2021 roku. Zanim wstąpiła do zakonu, przez kilka lat pracowała w Policji, a wcześniej skończyła AWF w Białej Podlaskiej. Dzisiaj pracuje jako trener personalny w Ośrodku Zdrowia Promień, który jest prowadzony przez Siostry Służki.

Zachęcamy do przeczytania i odsłuchania wywiadu Radosława Mizera z siostrą Anitą Łysiak: Była policjantką, planowała założenie rodziny, ale została zakonnicą [kliknij]

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.