Budynki, pojazdy i sprzęt uległy całkowitemu spaleniu

Dodane 23 czerwca 2017, 09:31

Na sygnale, Parysów
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: OSP Pilawa Wczoraj późnym popołudniem doszło do pożaru w miejscowości Żabieniec. Niestety, mimo wysiłku kilkudziesięciu strażaków, straty są ogromne.

22 czerwca po godz. 17 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze zabudowań w Żabieńcu, gm. Parysów.

Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że pożarem objęta jest stodoła oraz budynek gospodarczy. Strażacy podali prądy wody w natarciu na płonące budynki oraz w obronie na budynek sąsiedni. Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do prac rozbiórkowych konstrukcji więźby dachowej oraz przelewania spalonych płodów rolnych.

Budynki oraz pojazdy i sprzęt, który się w nich znajdował uległy całkowitemu spaleniu. W akcji uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz dwanaście zastępów OSP. Działania trwały blisko siedem godzin.

PSP Garwolin

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
parafianka
  (23 czerwca 2017, 10:42)
Qurna,to w końcu co strażacy podali ??? Prąd czy wodę?
odp dla parafianki
  (23 czerwca 2017, 14:11)
Jeżeli byś wiedziała tak profesjonalnie to się nazywa. Właśnie "prądy wody". Domyślam się, że może byłoby bardzo zrozumiałe, jak by ktoś Ci napisał "lali wodę" ale autor dobrze wiedział co pisze. Pozdrawiam "czepliwych, a niestety niedoinformowanych" :)