Brutalny napad na terenie powiatu garwolińskiego

Dodane 9 kwietnia 2018, 09:31

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: internet W miniony czwartek doszło do bardzo brutalnego napadu na terenie naszego powiatu. Napastnik bił, gdy ofiara się oswobodziła gonił ją na ruchliwej trasie pomiędzy samochodami.

Do zdarzenia doszło 5 kwietnia.

- Młody mężczyzna zamówił kurs samochodem TAXI ze stacji PKP Siedlce do Garwolina. Przed Garwolinem na wysokości miejscowości Niecieplin, pasażer poprosił o zatrzymanie pojazdu w kompleksie leśnym. Po powrocie do samochodu zaczął uderzać kierowcę w głowę czymś ciężkim i twardym nic przy tym nie mówiąc i nie żądając nic od kierowcy. Kierowca broniąc się chronił głowę dłońmi w które cały czas napastnik uderzał tym samym przedmiotem - relacjonuje przebieg zdarzenia asp. sztab. Matek Kapusta z KPP Garwolin.

Uwolnił się i próbował uciekać

Po chwili kierowcy udało się wybiec z samochodu i zaczął uciekać w kierunku Garwolina. Wtedy sprawca zaczął go gonić nie zwracając uwagi na przejeżdżające samochody. Kierowcy pojazdu udało się sprawcę wepchnąć do przydrożnego rowu, co umożliwiło mu powrót i odjechanie samochodem.

Taksówkarz trafił do szpitala

W wyniku zadawanych ciosów pokrzywdzony doznał ran głowy i dłoni, został przewieziony do szpitala.

Policja szuka sprawcy

W wyniku podjętych czynności ustalono miejsce, gdzie doszło do uszkodzenia ciała, również ujawniono w przydrożnym rowie torbę materiałową z dokumentami.

Policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia ciała.

Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
robson
  (9 kwietnia 2018, 11:11)
zlapac i zastrzelic!
Marianna
  (11 kwietnia 2018, 05:31)
A w jaki sposób policja ustaliła miejsce w którym doszło do uszkodzenia ciała?????