Bo nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń!

Dodane 12 grudnia 2022, 11:06
PEELIX Obaj są już po czterdziestce i obaj pochodzą z Górzna. Od zawsze się przyjaźnili i zawsze mieli wspólne marzenie — rapować i nagrać płytę. Choć zawodowo zajmują się czymś zupełnie innym, to po miesiącach prac z dumą prezentują swój pierwszy singiel. Jak sami przekonują: Żeby spełniać marzenia tak naprawdę wystarczy uwierzyć, odrzucić zwątpienia.

Dwóch mężczyzn - Zyzio i Snejk - pochodzących z powiatu garwolińskiego postanowiło zrobić coś, co pozostanie po nich już na zawsze. Spełnić jak zaznacza jeden z nich, Zyzio: - takie małe, a może i duże marzenie z młodych lat. Pamiętacie covidowy challenge, gdzie wszyscy raperzy i nie tylko raperzy nawijali szesnastki...? No właśnie, my poszliśmy troszkę dalej i postanowiliśmy nagrać całą płytę i to w dodatku ZŁOTĄ PŁYTĘ!!!

Złota Płyta to pierwszy album duetu PEELIX. A skąd pomysł na nazwę zespołu? To od skrótu PLX, czyli pokolenie X.  Jak czytamy na wikipedii to pokolenie ludzi urodzonych w drugiej połowie XX w., którzy nie wiedzą, dokąd mają zmierzać, społeczeństwo zagubione w chaosie współczesności, wykreowanych przez modę wzorców, szukające odpowiedzi na trudne pytania i szukające sensu własnej egzystencji. Symbol X oznaczać ma niewiadomą.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami od PEELIX zasubskrybuj fanpage: https://www.facebook.com/peelixrap

Co dalej?

Cała płyta ukaże się około marca 2023 r., ale już teraz pod tym linkiem https://youtu.be/6fLMopBgItg możecie posłuchać singla "BANGER". Jak zaznacza Zyzio: - Było ciężko, ale dzięki wsparciu bliskich oraz ludzi, z którymi współpracowaliśmy podczas tworzenia płyty, udało się osiągnąć zamierzony cel. Zachęcam Was też do subskrypcji naszego kanału "PEELIX", bo to właśnie tam będą wpadały kolejne single i nowości.

 

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Martyna
  (13 grudnia 2022, 12:06)
Brawo chłopaki! Super robota! 💪
Nicola Kargul
  (14 grudnia 2022, 06:18)
słuchałam, fajna muza, diskopolo oraz piosenki na chwałę Jarosława i Antoniego. Polecam.