BILSTEIN udostępnia garwolińskim kierowcom tester zawieszenia

Dodane 22 czerwca 2017, 07:57

Garwolin, Miasto Garwolin
Zdjęcie: BILSTEIN W 2016 roku BILSTEIN przeprowadził w Polsce bezpłatne kontrole zawieszenia w ponad 800 samochodach osobowych. Uzyskane wyniki badań były pozytywnym zaskoczeniem, czy potwierdzą się one także w tym roku?

Na polskich drogach niezmiennie przeważają pojazdy starsze niż 10 i więcej lat. Duży wpływ na ten stan rzeczy ma wciąż rosnący import samochodów używanych. Z uwagi na ich wiek, a tym samym wartość rynkową, wielu nowych właścicieli może ograniczać koszty serwisowania i napraw. Stąd też obiegowa opinia, że w Polsce jeżdżą niesprawne technicznie pojazdy. O tym, że tak nie jest - przynajmniej w tak ważnym dla bezpieczeństwa ruchu drogowego aspekcie - świadczą wyniki uzyskane w 2016 roku na mobilnym testerze zawieszenia, który udostępnił BILSTEIN.

„Od wielu lat na całym świecie BILSTEIN prowadzi bezpłatne kontrole zawieszenia w samochodach osobowych. W ubiegłym roku, w dwóch turach, mobilny tester po raz pierwszy przyjechał także do Polski” – mówi Andrzej Wojciech Buczek, doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, przedstawiciela marki BILSTEIN w Polsce - „Z bezpłatnej kontroli zawieszenia skorzystało ponad 800 kierowców z różnych regionów Polski. Uzyskane wyniki były zaskakujące - w ponad 92 proc. samochodów stan zawieszenia był na poziomie zadowalającym”.

Kontrole zawieszenia prowadzone były w warsztatach samochodowych zajmujących się m.in. serwisowaniem i wymianą amortyzatorów. Dzięki temu doświadczony mechanik mógł przeprowadzić wstępną kontrolę całego zawieszenia, a przy okazji i podwozia, na podnośniku. Następnie samochód poddawany był pomiarom na platformie mobilnego testera BILSTEIN. Przeprowadzone badanie udokumentowane było szczegółowym wydrukiem z wynikami, które specjaliści od zawieszenia omawiali z kierowcą. W przypadku gorszych ocen użytkownik samochodu otrzymywał listę elementów do wymiany.

W tym roku polscy kierowcy ponownie będą mieli okazję do bezpłatnego badania samochodu na mobilnym testerze zawieszenia BILSTEIN. Najbliższy termin: 22 czerwca 2017 (czwartek) Polzbyt, ul. Kościuszki 83, Garwolin, tel. 602 453 136.

Informacja prasowa

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Ha ha ha
  (22 czerwca 2017, 12:28)
Super! artykuł dodany o 8 rano tego samego dnia! Po prostu super! Napewno mi się uda zaplanować wizytę... normalnie brak słów...