Bał się, że nie zda. Na egzamin poszedł z ukrytą kamerą

Dodane 13 marca 2018, 07:57

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: internet Garwolińscy policjanci na gorącym uczynku oszustwa na egzaminie na prawo jazdy, zatrzymali 64-letniego mężczyznę z województwa mazowieckiego. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wszystko rozegrało się w piątek (09.03) przy Alei Legionów w Garwolinie. Funkcjonariusze Policji zostali poinformowani, że w budynku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Garwolinie znajduje się mężczyzna, który podczas egzaminu korzysta z niedozwolonego sprzętu.

Okazało się, że 64-letni mieszkaniec Legionowa korzystał z nadajnika i kamery. Sprzęt służył do pomocy w rozwiązaniu testu egzaminacyjnego na prawo jazdy kat. B. Niedoszły kierowca trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie za  usiłowanie  wyłudzenia poświadczenia nieprawdy przez wprowadzenie w błąd egzaminatora grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

KPP Garwolin

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
aspirant
  (14 marca 2018, 05:56)
Ale złapali "przestępcę" takiego staruszka,nie ma co.A złodziei na budowie trasy szybkiego ruchu jakoś nie potrafią złapać ?Czym prędzej zamknąć starszego człowieka do "pierdla",najlepiej dożywotnio!