Auto wbiło się w drzewo

Dodane 6 sierpnia 2022, 18:30

Maciejowice, Na sygnale
Zdjęcia z miejsca zdarzenia: OSP Maciejowice Jedna osoba została poszkodowana w wypadku do którego doszło dziś w Oronnem (gm. Maciejowice).

W sobotę (6 sierpnia) około godzin 16.30 w miejscowości Oronne (gm. Maciejowice) doszło do wypadku z udziałem auta osobowego. Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe - straż pożarną, policję oraz zespół karetki pogotowia.

Osoba kierująca Volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z trasy i uderzyła w drzewo. Auto bokiem od strony pasażera wbiło się w przydrożne drzewo. Jedna osoba została poszkodowana.

AKTUALIZACJA:

6 sierpnia godz. 16:31 Oronne
Policjanci wykonywali czynności na miejscu kolizji drogowej. Z ich ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca pojazdu z obrażeniami ciała niezagrażającymi jego życiu trafił do szpitala. Podróżował sam.

 Zdjęcia z miejsca zdarzenia: OSP Maciejowice

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.