Audi uderzyło w bariery, ruch na K17 został zablokowany

Dodane 6 lipca 2018, 08:25

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: redakcja W nocy z czwartku na piątek doszło do wypadku na DK17 na zjeździe z obwodnicy Garwolina od strony Lublina. Rozpędzone Audi uderzyło w betonowe bariery.

Do zdarzenia doszło 5 lipca w Mierżączce na S17. Dyżurny garwolińskiej policji informacje o zdarzeniu otrzymał o godz. 23:41.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 35-letni mężczyzna kierujący samochodem m-ki Audi uderzył w bariery betonowe, a następnie zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 48-letni pasażer pojazdu, który została przewieziony do szpitala. Kierujący byli trzeźwy - wyjaśnia okoliczności zdarzenia asp. szt. Marek Kapusta z KPP Garwolin.

Przez kilkadziesiąt minut droga była całkowicie zablokowana.

Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosc
  (6 lipca 2018, 09:39)
Gdyby jechał wolniej, zapewne by się tak nie stalo
Takija.
  (6 lipca 2018, 15:58)
Generalnie jest kilka miejsc słabo oznakowanych.
amogoszcz
  (8 lipca 2018, 06:47)
po co ci ludzie tak pedza skoro sa miejsca slabo oznakowane to powinni dostotosowac predkosc ale władze Garwolina powinny cos zrobic mało oznakowanymi miejscami no w koncu po to zosstali wybrani
woda święcona
  (8 lipca 2018, 08:05)
Ciekawe,czy miał różaniec na lusterku?