Artystyczne poranki: Bajka malowana piaskiem (20 luty)

Dodane 8 lutego 2022, 14:34
Materiały promocyjne Tego jeszcze nie było! 20 lutego w ramach cyklu „Artystyczne poranki” widzowie będą mogli obejrzeć bajkę malowaną piaskiem. Na deskach Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wystąpi Teatr Piaskowej Animacji „Febus” ze spektaklem „Królowa Śniegu”. Bilety już sprzedaży!

Sztuka malowania bajek piaskiem to niezwykłe połączenie muzyki, słów lektora i wzruszającej historii, która powstaje z piasku na oczach widza. Spektakle, które dotykają serca, wzbudzają emocje i pozostawiają niezapomniane przeżycia. Piaskowa animacja poszerza horyzonty myślowe, rozwija wyobraźnię, otwiera widzów na ciekawe przestrzenie artystyczne.

Przez wiele dni artystki Teatru Piaskowej Animacji, w swojej magicznej pracowni, szukały środków do przekazania widzom prawdziwej bajecznej atmosfery, niesamowicie pięknych historii o miłości, przyjaźni, o tym co najważniejsze w życiu każdej osoby.

Efekty ich pracy będzie można podziwiać w niedzielę, 20 lutego, w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury. Po raz pierwszy w Garwolinie! Widzowie staną się świadkami bardzo rzadkiej sztuki oraz niezwykłego widowiska, które pozostaje na długo w pamięci. Na dużym ekranie, za pomocą światła, piasku i cienia powstanie autorska interpretacja ulubionej bajki wielu pokoleń „Królowej Śniegu” Nowe spojrzenie na znaną od dawna historię, niezrównana animacja tworzona na żywo, zabierze widzów w niezwykłą podróż do magicznego świata baśni.

Trailer spektaklu: https://www.youtube.com/watch?v=p-hyHpaknHA

Artystyczne poranki: Teatr Piaskowej Animacji „Królowa Śniegu”

20 lutego, godz. 10:30

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Bilety: 20 zł

 Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.