Artur Krawczyk vs Konrad Furmanek (30.10)

Dodane 18 października 2021, 17:48
Materiały prasowe Artur Krawczyk vs Konrad Furmanek na TFL 23 "Garwolińska Gala Sportów Walki"! Na żywo 30 października w TVP Sport!

Doskonałe starcie czeka na kibiców Thunderstrike Fight League, już 30 października w Miasto Garwolin. Czołowy zawodnik TFL Artur Krawczyk , skrzyżuje rękawice z przedstawicielem ANKOS MMA Poznań Konrad Furmanek. Pojedynek zakontraktowany został w limicie wagowym kategorii lekkiej do 70 kg. "Wracam po przerwie spowodowanej pechową kontuzją przed TFL 22 w Lublinie. Uważam że to będzie bardzo dobra i twarda walka. Zarówno ja oraz Konrad nie odmawiamy nikomu walk a na swoim koncie mamy pojedynki z bardzo dobrymi zawodnikami. Rekordy nie walczą w MMA a my udowodnimy to że należy się z nami liczyć". - mówi przedstawiciel BRAWLER Fight Club Końskie Artur Krawczyk.

Konrad Furmanek udanie zaprezentował się na TFL 21, gdzie efektownie pokonał weterana organizacji, Sławomira Kołtunowicza.

"Będę gotowy i przygotowany jak nigdy dotąd wracam do TFL po kolejne zwycięstwo. Dużo pracowałem nad wieloma aspektami co zamierzam udowodnić w klatce 30 października! Oglądajcie mnie!" - mówi Konrad Furmanek!

"Ciesze się że nadal są zawodnicy, którzy nie kalkulują i nie odmawiają walk. Dla obydwu będzie to ciężka przeprawa i duże ryzyko porażki. Ale to odróżnia prawdziwych sportowców-zawodników MMA od "kalkulatorów". To będzie jedna z najbardziej zaciętych pojedynków gali". - podsumowuje organizator TFL oraz promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.