Anglikiem w koparkę, dwie osobówki w centrum

Dodane 10 stycznia 2018, 00:09

Na sygnale
Zderzenie aut na skrzyżowaniu Aleja Legionów/Targowa 9 stycznia na drogach naszego powiatu doszło do kilku zdarzeń drogowych.

O godzinie 16.44 doszło do zdarzenia drogowego na DK 17 na wysokości miejscowości Mroków. 
Samochód osobowy - anglik, marki Jaguar uderzył w tył oświetlonej i prawidłowo jadącej koparki CAT. Pojazdem osobowym podróżowała rodzina. Na miejsce wezwana została załoga karetki pogotowia, która zajęła się ranną kobietą.

- Mężczyzna kierujący samochodem osobowym m-ki Jaguar, na prostym odcinku drogi nie zachował bezpiecznej odległości  i najechał na tył oświetlonej będącej w ruchu koparki CAT. Na sprawcę kolizji - kierowcę jaguara nałożono mandat karny i 6 punktów karnych - poinformował nas asp. sztab. Marek Kapusta z KPP Garwolin.

Do innego ze zdarzeń doszło około godziny 20 na skrzyżowaniu Aleja Legionów/Targowa. Zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe. Na miejscu pojawiły się dwa patrole policji oraz straż pożarna. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.  

- 30-letnia  kobieta kierująca samochodem m-ki Suzuki Vitara wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo na wprost samochodowi m-ki Skoda Octavia, którym kierowała 40 letnia kobieta. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny i 6 punktów karnych - wyjaśnia okoliczności zajścia asp. sztab. Marek Kapusta, przedstawiciel garwolińskiej policji. 

Do innego zdarzenia doszło godzinę wcześniej na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Mazowieckiej. Tam również doszło do kolizji dwóch pojazdów. 


Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.