Agata z Wólki Ostrożeńskiej w programie

Dodane 9 września 2018, 22:11

Górzno
TVP1: Rolnik szuka żony Mieszkanka powiatu garwolińskiego zadebiutowała w programie "Rolnik szuka żony". Czy zdobędzie względy Łukasza?

Podczas dzisiejszej emisji drugiego odcinka V serii programu "Rolnik szuka żony" przed pięcioma poszukującymi miłości rolnikami, zaprezentowały się kandydatki na żony. Wśród nich mieszkanka Wólki Ostrożeńskiej (gm. Górzno) 31-letnia Agata. 

Młoda kobieta ubiega się o względy 36-letniego Łukasza z Lipowca. Z całą pewnością Agata wpadła Łukaszowi w oko, czy znajdzie się wśród trójki kobiet, które Łukasz zaprosi do swojego domu? Dowiemy się za tydzień. Kolejny odcinek 16 września o godz. 21.15.

Kim jest Łukasz?

Łukasz ma 35 lat i prawie 190 cm wzrostu. Jest rodowitym mazurem, dumnym rolnikiem z dziada pradziada i wspaniałym ojcem dwójki dzieci.

Rolnik spełnia się w swojej pracy (hoduje bydło) i nie wyobraża sobie, że kiedykolwiek mógłby ją zostawić. Jest też bardzo wrażliwy na piękno natury, co zresztą nie przeszkadza mu być również miłośnikiem motoryzacji i nowinek technologicznych.

W poszukiwaniu życiowej partnerki będzie kierował się przede wszystkim charakterem, bo – jak sam twierdzi – wyglądem już się kierował i źle na tym wyszedł. Oczywiście nie oznacza to, że wygląd jest dla niego zupełnie bez znaczenia.

Jako mężczyzna po przejściach nie uważa, żeby rozwód, dzieci, czy inne wyznanie było jakąkolwiek przeszkodą w zbudowaniu trwałego związku. Nie akceptuje jednak żadnych nałogów (może poza paleniem). Od kobiety swojego życia oczekuje lojalności, miłości do siebie i dzieci oraz zrozumienia dla jego pracy. W zamian oferuje stałość w uczuciach, szczere rozmowy, lojalność i prawdziwą miłość.

Źródło: TVP1 Rolnik szuka żony

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Hej
  (10 września 2018, 06:00)
Toż to tyle chłopa unos na wsi a tyj telewizyji rozgłosu potrzyba my widel i gnoju tez sie nie boijm
Mieszkanka Garwolina
  (5 listopada 2018, 23:38)
Ktoś z Wólki lub okolic wie jak się to love story skończyło? Bo zapewne nagrania były kilka miesiecy temu, więc już raczej wiadomo co było dalej :D
Heniu
  (26 grudnia 2018, 06:18)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.