9 kierowców już bez prawa jazdy

Dodane 20 maja 2019, 09:16

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 9 praw jazdy. Wśród uczestników zdarzeń drogowych byli również nietrzeźwi.


13 maja

Łaskarzew – 52-letni mężczyzna kierujący motorowerem marki Router doprowadził do kolizji drogowej z rowerzystą i samochodem osobowym. Jak się okazało sprawca kolizji posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz kierował jednośladem znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

13 maja

Mroków – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który kierował samochodem marki Renault, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień.

15 maja

Maciewjowice – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 55-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Mercedes, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym ponad 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

15 maja

Potaszniki – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Daewoo, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

18 maja

Samogoszcz – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 6 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.


Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.