8 mandatów dziennie

Dodane 23 lutego 2021, 09:12

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe 60 skontrolowanych pojazdów, 56 nałożonych mandatów karnych, 1 zatrzymane prawo jazdy, 2 zatrzymane dowody rejestracyjne - to wynik tygodniowej akcji mazowieckiej grupy „SPEED”, która działała na terenie powiatu garwolińskiego.

Prędkość – to najczęściej wymieniana przyczyna wypadków drogowych. Wynika to nie tylko z policyjnych statystyk, ale i z obserwacji użytkowników dróg. Aby przeciwdziałać niebezpiecznym i agresywnym zachowaniom na drodze oraz ograniczyć liczbę wypadków drogowych, policjanci z garwolińskiego wydziału ruchu drogowego sukcesywnie prowadzą akcję „SPEED”.

Podczas ostatniego tygodnia policjanci mazowieckiej grupy "SPEED", która działała na terenie powiatu garwolińskiego skontrolowali 60 pojazdów, nałożyli na kierujących 56 mandatów  karnych, w tym aż 41 za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Mundurowi zatrzymali 1 prawo jazdy oraz 2 dowody rejestracyjne.

STATYSTYKI GARWOLIŃSKIEJ GRUPY SPEED:

W okresie od 15 do 21 lutego garwolińska grupa SPEED skontrolowała 60 pojazdów, nałożyła 56 mandatów karnych na kierowców oraz zatrzymała 2 dowody rejestracyjne oraz oraz 1 uprawienie do kierowania pojazdami.
W okresie od 8 do 14 lutego garwolińska grupa SPEED skontrolowała 55 pojazdów, nałożyła 34 mandaty karne na kierowców oraz zatrzymała 2 dowody rejestracyjne oraz 5 wniosków o ukaranie do sądu.
W okresie od 1 do 7 lutego garwolińska grupa SPEED skontrolowała 74 pojazdy, nałożyła 69 mandatów karnych na kierowców oraz zatrzymała 2 dowody rejestracyjne.
W okresie od 25 do 31 stycznia garwolińska grupa SPEED skontrolowała 78 pojazdy, nałożyła 67 mandatów karnych na kierowców oraz zatrzymała 4 dowody rejestracyjne.
W okresie od 18 do 24 stycznia garwolińska grupa SPEED skontrolowała 65 pojazdy, nałożyła 58 mandatów karnych na kierowców oraz zatrzymała 6 dowodów rejestracyjnych oraz 4 uprawienia do kierowania pojazdami.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.