7 osób dalej nie pojechało

Dodane 7 października 2019, 19:16

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 7 praw jazdy.


1 październik

Wilga – 36-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

3 październik

Mierżączka – 31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna uderzył w przydrożny znak, który uszkodził inny przejeżdżający pojazd. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Więcej: Pijany wjechał w znak, ten przewrócił się na inny pojazd

4 październik

Cyganówka – 42-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego, kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.


Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 4 osoby straciły prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicola
  (8 października 2019, 08:30)
a teraz wszystkie pijane dranie jeżdżą bez prawa jazdy i mają w d... milicję i innych uczestników dróg.
Rudy
  (10 października 2019, 06:47)
Zapomniałaś dodać że z WG
Nicola
  (10 października 2019, 08:11)
to chyba oczywiste. niczego nie trzeba dodawać.
Rudy
  (10 października 2019, 18:40)
Musisz się udać do lekarza bo masz alergiie na WG ale pewnie ci żaden nie pomoże
Nicola
  (10 października 2019, 21:19)
tak, mam alergię na tych, którzy nachlani jeżdżą i zagrażają innym. ale ty jak widać jesteś w tej grupie, dla której pijaki za kółkiem to idole, może nawet patrzysz na nich z podziwem bo to fajne ziomki są.