50-latek znęcał się nad matką

Dodane 9 czerwca 2023, 12:19

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Policjanci interweniowali wobec 50-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który pod działaniem alkoholu wszczął w domu awanturę z matką. Jak się okazało – nie pierwszy raz. W trakcie interwencji policjanci znaleźli przy nim i zabezpieczyli amfetaminę. 50-latek został zatrzymany. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci zakazu kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

Policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który pod wpływem alkoholu wszczął awanturę z matką. W trakcie prowadzonej interwencji policjanci ustalili, że mężczyzna był agresywny, używał wobec pokrzywdzonej wyzwisk, groził popełnieniem przestępstwa na jej szkodę i wyganiał z domu. Podczas czynności policjanci ujawnili przy 50-latku substancje psychotropowe. Badanie narkotestem potwierdziło, że biały proszek to amfetamina. Podejrzany został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec 50-latka środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, połączonego z zakazem kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakazem opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu. 

podkom. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.