47-latek wydmuchał 1,5 promila

Dodane 24 czerwca 2019, 11:43
Zdjecie poglądowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 11 praw jazdy.

18 czerwiec

Garwolin – Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

18 czerwiec

Garwolin – Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował pojazdem mechanicznym, pomimo wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów.  Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

19 czerwiec

Maciejowice – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 48-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Toyota, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

18 czerwiec

Garwolin – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 8 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicolka
  (24 czerwca 2019, 13:04)
Zastanawiam się co takiego szczególnego jest w tej informacji. Półtora promille w WG to standardowy poziom. Gdyby miał ze 4,5 to faktycznie byłby to news.