45 policjantów, 631 kontroli

Dodane 10 stycznia 2018, 00:27

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: internet Zakończyły się działania pn. „ Alkohol i narkotyki”, przeprowadzane przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego i Prewencji. Funkcjonariusze uważnie przyglądali się kierującym, których zachowanie mogło wskazywać, że są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

W poniedziałek (8.01) funkcjonariusze prewencji i drogówki garwolińskiej komendy rozpoczęli realizację krajowych działań, których głównym założeniem było ujawnienie i uniemożliwienie dalszej jazdy osobom które kierują na podwójnym gazie.

W działaniach pn. „Alkohol i narkotyki” wzięło udział 45 policjantów, którzy przeprowadzili łącznie 631 kontroli stanu trzeźwości i wykonali 8 narkotestów. Funkcjonariusz Ruchu Drogowego ujawnił 1 kierującego samochodem, będącego w stanie nietrzeźwości. 30-letniemu mieszkańcowi Chromina już zostało zatrzymane prawo jazdy.

KPP Garwolin

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.