41-latek najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym

Dodane 27 maja 2024, 10:25

Na sygnale, Miasto Garwolin
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Garwolińscy kryminalni zatrzymali 43-latka, który powinien odbywać karę pół roku pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwo. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd w Rykach i sąd w Garwolinie. 43-latek cieszył się wolnością do czasu, aż namierzyli go policjanci.

Sądy w Rykach i Garwolinie zleciły policjantom poszukiwania 43-latka, który w zakładzie karnym powinien odbywać karę ponad 6 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec powiatu garwolińskiego wolnością nie cieszył się zbyt długo. W sobotę (25.05) około 7 w jednej z miejscowości w gminie Trojanów zatrzymali go garwolińscy kryminalni. Funkcjonariusze wylegitymował 43-latka, a weryfikacja jego danych w policyjnej bazie była jedynie formalnością, która potwierdziła wszczęte poszukiwania.

Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego. Tam, zgodnie z wyrokiem, odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

podkom. Małgorzata Pychner

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicola Kargul
  (27 maja 2024, 10:55)
Już wyszedł