4-latek walczy o życie. Potrzebna modlitwa

Dodane 3 maja 2022, 11:31

Górzno, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Wczoraj doszło do tragicznego wypadku na terenie prywatnej posesji. 4-letnie dziecko zostało przygniecione zbiornikiem. Stan dziecka jest krytyczny, pozostaje modlitwa.

Do tragicznego zdarzenia doszło 2 maja w gminie Górzno. 4-letni chłopiec został przygnieciony przez 1000-litrowy zbiornik, który się przewrócił. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala gdzie rozpoczęła się walka o jego życie. Jego stan jest bardzo ciężki, pozostaje jedynie modlitwa o którą proszę najbliżsi dziecka.

- W poniedziałek około godziny 10 w jednej z miejscowości na terenie gminy Górzno doszło do wypadku. Podczas prac w ogrodzie na posesji przed domem na czterolatka z przyczepki zsunął się tysiąclitrowy mauzer [rodzaj zbiornika - red.]. Dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie - powiedział portalowi tvnwarszawa.pl, Rafał Jeżak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. W chwili tragedii 4-letni Antoś był pod opieką osoby dorosłej. - Był pod opieką trzeźwego członka rodziny - zapewnił Rafał Jeżak.

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
michał
  (5 maja 2022, 20:52)
bardzo współczuje rodzicom dużo dużo zdrowia dla Antosia