35-lecie T.LOVE w Garwolinie

Dodane 17 listopada 2017, 07:46

Garwolin
Marlena Rosłaniec Trwa trasa koncertowa zespołu T.LOVE, punkt obowiązkowy na mapie - Garwolin!

Rozgrzali publiczność

Zanim na scenie wystąpił Muniek Staszczyk i jego muzyczni przyjaciele, atmosferę podgrzała lokalna formacja Para Bellum. Nieoczywista, nieokiełznana mieszanka rock’n’rollowej energii, tekstowo - zawsze prosto w twarz bez owijania w bawełnę. Słowem - męskie granie podnoszące poziom testosteronu i adrenaliny. Repertuar zespołu pozbawiony jest coverów - wszystkie piosenki są autorskie. Zespół istnieje ponad 10 lat i podbił niejedno serce – ostatnio Roberta „Litzy” Friedricha z Luxtorpedy. Ich spotkanie zaowocowało nagraniem płyty.

Kulturalnie, bo w Domu Kultury

Wczoraj serca mieszkańców naszego powiatu skradł zespół T.LOVE. Przy ich muzyce wychowywały się pokolenia, a każdy zna i potrafi zanucić kilka ich utworów. Nie inaczej było 16 listopada w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury. Tylko jedną piosenkę zebrani spędzili siedząc wygodnie na fotelach, później była już tylko zabawa do największych hitów takich jak "IV LO", "Chłopaki nie płaczą", "To jest ten kraj".  Jubileuszowa trasa koncertowa to także promocja najnowszej płyty zespołu o wymownym tytule T.LOVE. 

Na scenie muzycznej są już 35 lat. T.LOVE ma na swoim koncie 17 albumów studyjnych, 4 krążki koncertowe oraz single, z których większość stało się w Polsce ponadczasowymi hitami. To niekwestionowana ikona polskiego rocka - siedem ich albumów uzyskało status Złotej Płyty, mają również na koncie dwie Platyny.

Po długich bisach, każdy mógł zaopatrzyć się z pamiątkę z autografem Muńka. 

GALERIA ZDJĘĆ [KLIKNIJ]

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Bartek
  (17 listopada 2017, 14:04)
Raczej IV LO, nie VI