3,5 promila w wydychanym powietrzu

Dodane 17 marca 2020, 07:39

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 6 prawa jazdy.

09. 03 –Trąbki – 26-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

09. 03 –Jabłonowiec – 68-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował motorowerem znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

10. 03 –Gończyce – 36-letni mieszkaniec powiatu mińskiego, kierował samochodem marki Peugeot znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

11. 03 –Łucznica – 30-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki BMW znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

12.03 –Stoczek – 62-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Seat, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

13.03 –Nowy Pilczyn – 29-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Citroen, pomimo wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci Posterunku Policji w Łaskarzewie.

13. 03 –Mierżączka – kierowca samochodu marki BMW zjechał do przydrożnego rowu i się oddalił. Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości  - wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

15. 03 –Wola Życka – 41-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 2 osoby straciło prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.


Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

KPP Garwolin

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.